Субота, 27.04.2024
Пропонуємо
КОНТАКТИ
м. Чернівці
вул. Нікітіна, 2,оф. 2

093 348 26 59
050 338 36 25
0372 57 17 72


Дізнайтеся більше
Рекуперація повітря [3]
Колекторні системи [2]
Гідрокаміни [1]
Грунтовий вимінник тепла [1]
Акумулятори теплової енергії [1]
Тепловий насос [2]
Капілярне опалення [1]
Економія води [1]
Будівництво [1]
Пошук
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 13
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »


   Паперова промисловість давно переробляє макулатуру для виробництва паперу. У 20-ті роки минулого століття у Канаді, а трохи пізніше у Німеччині, скандинавських країнах та США, були проведені дослідження властивостей целюлози щодо можливості її використання у якості утеплювача та звукоізоляційного матеріалу. Унікальні властивості деревної маси (целюлози) показали перспективність її використання для вищевказаних цілей. Це привело до створення нового тепло та звукоізоляційного матеріалу. Реалізація програми доступного житла стала можливою завдяки широкому використанню даного матеріалу. На даний момент целюлозний утеплювач широко використовується у всьому світі як у житловому, так і у промисловому будівництві.
   Целюлозний утеплювач Ековата  вперше з'явився на ринку України у 2007 році.

   По структурі - пористий, дуже легкий теплоізоляційний матеріал, який складається на 81%  з вторинної целюлози (подрібленого газетного паперу), 8% з антисептиків (солі борної кислоти) та з 11% нелетких антипіренів (бура). Бурати, що використовуються для виготовлення Ековати,  є нетоксичними, нелеткими, нешкідливими для людини природніми компонентами. В газетному папері також не містяться шкідливі сполуки ( свинець відсутній, так як вже понад 15 років в друкарстві застосовується офсетний друк).
Будівництво | Переглядів: 7731 | Додав: tepla-oselya | Дата: 10.10.2010

Аератор Turbo це маленький та розумний продукт, який допоможе Вам зменшити в побуті розхід холодної та гарячої  води від 40 до 70 %, а при споживанні гарячої води від колонки чи електричного  бойлера суттєво зменшити розхід газу чи електроенергії, що в свою чергу зменшує викиди парникових газів СО2 в атмосферу. Один економічний аератор зменшує забруднення навколишнього середовища небезпечним для довкілля вуглекислим газом на 50-60 кг в рік.
Економія води | Переглядів: 5831 | Додав: tepla-oselya | Дата: 03.10.2010

Шведська теплова помпа


ZIRIUS GvP невеликий простий і ефективний тепловий насос, який 2 / 3 тепла отримує від землі, і третину з електромережі. Таким чином, ви збережете 60-70% витрат на опалення. ZIRIUS перетворює на пару охолоджуючу рідину прямо в підземній трубі і конденсується безпосередньо в підлогу з підігрівом труби, так само, як у холодильнику. Немає тут контакту з такими компонентами як вода або повітря, або з таких пристроїв, теплообмінники, насоси, вентилятори, або складної автоматики. Невеликий компресор є єдиною рухомою частиною всієї системи, і запускається і відключається через кімнатний термостат. Що може бути простіше?

Зручність у використанні забезпечує не тільки надійність, але й високий коефіцієнт праці (економія за рахунок низької температури конденсації в підлозі з підігрівом трубки). Захищений патентом правової системи гарантує постійне і приємне тепло системи підлогового опалення. Надійність праці, зручність, висока швидкість нагрівання і низькі витрати інсталяції зробили ZIRIUS унікальним у своєму роді. Системи підлогового опалення є світовим лідером в області систем опалювання. Інсталяція теплової помпи не тягне за собою великих витрат, і дозволяє одержувати прибуток у майбутньому.
Тепловий насос | Переглядів: 4508 | Додав: tepla-oselya | Дата: 03.10.2010

«СУЧАСНА ТЕПЛА ОСЕЛЯ» є представником в Україні системи капілярних труб BioClina. Це універсальне вирішення для обігріву і охолодження Вашої оселі, яке являє собою безпечну і довговічну систему. Роздільність систем є невразлива на корозії і не допускає осідання шлаку. Матеріал з якого виготовлено труби є високоякісним поліпропіленом, витривалим і довголітнім.

Капілярне опалення | Переглядів: 4975 | Додав: tepla-oselya | Дата: 13.02.2010

  
  Ми часто говоримо про екологію в оточуючій нас природі, про її погіршення, про шкоду для нашого здоров’я. І так виходить, що винуваті завжди хтось, ті що засмічують, забруднюють, отруюють – промислові гіганти, хімічна чи переробна промисловість. Це уявлення, в великій мірі хибне. Здебільшого ми самі створюємо собі небезпечні для здоров’я обставини своєю халатністю, байдужістю, а то й просто елементарним незнанням сутті речей. 

   Повітря нас оточує, ми ним дихаємо щохвилі. Як гарно ми почуваємось на свіжому повітрі. Лікарі стверджують що середній сільський житель живе на п’ять років довше ніж міський. Головна причина в повітрі. Мешканці міст попросту задихаються, не лише через міський транспорт і промисловість, а найголовніше через те, що більшість часу проводять в своїх закупорених оселях, офісах, громадських закладах, і через свою несвідомість необхідності мати всередині приміщень завжди свіже повітря.


Рекуперація повітря | Переглядів: 6367 | Додав: tepla-oselya | Дата: 01.11.2009

   Сонце є невичерпним джерелом енергії, яку людина намагається використати для своїх потреб з найкращим результатом.
До Землі приходить потік тепла сонячного проміння середньої величини l0 = 1303W/м2 (постійна сонячна). Україна знаходиться в зоні помірного клімату, приймає потік  сонячного проміння величиною в 9301163 kWг/ т2/год на горизонтальну поверхню.
Ця цінність дозволяє ефективно використовувати сонячну енергію в солярних системах для підігріву теплої ужиткової води і центрального опалення в домашньому господарстві, готелях, пансіонатах, лікарнях, а також  т.зв. плавальних басейнах. В зв’язку з тим, що ця енергія невичерпна і безкоштовна, солярні системи перетворюючі і нагромаджуючі цю енергію у формі теплової ужиткової води, а також підтримки підігріву, все частіше встановлюються споживачами будинків для однієї сім’ї, а також власниками  готелів, ресторанів, пансіонатів і т.п.

Колекторні системи | Переглядів: 5713 | Додав: tepla-oselya | Дата: 12.05.2009

   Центральний рекуператор – це пристрій , який призначений для вентиляції, подачі свіжого повітря в місця де воно найбільш потрібне і забору повітря з певних приміщень.

   Активна  людина  в  процесі  дихання  виділяє  близько  50 г/год  води й 19 л/год двоокису вуглецю. За день ми вдихаємо не менш 20-30 кг повітря. 70-80% неякісного повітря в приміщенні становлять пил і мікроорганізми. Люди, які живуть або працюють в не провітрюваному або погано провітрюваному будинку, страждають від поганого самопочуття, частих головних болів, депресії, безсоння, подавленого настрою, частих захворювань, а в дітей розвиваються хронічні захворювання, алергії, підвищена дратівливість, перевтома. І навпаки, у добре провітрених приміщеннях самопочуття людей значно поліпшується, підвищується працездатність.
Рекуперація повітря | Переглядів: 7014 | Додав: tepla-oselya | Дата: 11.04.2009

    
    Велика кількість традиційного палива, перетворючись в теплову  енергію, негативно впливає на навколишнє середовище. Під час спалювання виділяються  шкідливі гази, такі як двоокис сірки і окис азоту. Опалювання будинку за допомогою традиційного палива приводить до забруднення навколишнього  середовища. Ще одним негативним фактором традиційних видів палива-це їхня його обмежена кількість.    На сьогоднішній день Європа знайшла вихід:виготовлення теплової енергії  за допомогою використання альтернативних джерел  або інших сучасних методів. В даному випадку розглянемо таке джерело теплової енергії,як тепловий насос.
Тепловий насос | Переглядів: 4522 | Додав: tepla-oselya | Дата: 22.03.2009


Акумуляторна теплова батарея , принцип дії якої ґрунтується на роботі фазового переходу плавлення-кристалізації парафіну, має здатність нагромадити(зарядитися) теплову енергію рівнозначну п’ятикратній кількості яку може нагромадити вода з тією ж масою, (при Δ=15грд), в години чи дні коли є  надлишок  тепла в системі, і віддати це ж тепло коли його в системі забракне. Це дає змогу економити енергію на 30-40%.
Акумулятори теплової енергії | Переглядів: 8812 | Додав: tepla-oselya | Дата: 16.03.2009

Плоский рідинний сонячний колектор призначений для ефективного перетворення сонячної енергії в теплову. Отримувану таким чином теплову енергію можна використовувати для побутової потреби різних споживачів в гарячому водопостачанні і опалюванні.
В конструкції сонячного колектора застосовані найсучасніші технічні рішення і матеріали: мідна поглинаюча панель з високоселективним покриттям (тінокс), корпус з анодованого алюмінію, силіконова гума ущільнювача, удароміцне скло з низьким вмістом заліза. Все це, а також висока якість виготовлення дозволяє гарантувати ефективність і тривалий термін експлуатації сонячних колекторів(не менше 50 років).
Колекторні системи | Переглядів: 3838 | Додав: tepla-oselya | Дата: 16.03.2009

1-10 11-13
Теги
Партнери
Атмосфера Віта Клімат Енергозберігаючі системи ПО Ремстройресурс
Статистика
Сучасна Тепла Оселя © 2024
Сайт управляється системою uCoz